Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 13.02.2012, 10:46
Ja coś czuję nosem, że Śląsk strasznie wtopi ta rundę i o pierwsze miejsce powalczą jeszcze Discio i Wy. Też nie jesteśmy na straconej pozycji, ale po tych zawirowaniach ciężko, aby liczyć na taki sukces.
Odpowiedz cytując