Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
Od: 09.2005
Offline
#
6184
13.02.2012, 10:05
Wisła w 2013 roku. Zostawiam jednak Fm 2012 - niesamowity czasopożeracz. (:
[/URL]
jackieboy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jackieboy
Znajdź inne posty napisane przez jackieboy