Wyświetl pojedynczy post
agafg
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10088
Stary 13.02.2012, 09:27
I jak taki Biton, nie obrazajac tylko wyrobnik, uwaza ze to Wisla jest faworytem, a ktos kto uwaza sie za kibica Wisły pieprzy jacy to przeciwnicy swietni, a my beznadziejni to wedlug mnie cos tu jest nie tak. Jeszcze dziecko zachowaj to dla siebie, a nie siej fermentu na forum. Ogladalem to cale Liege ostatnio, czesto na belgijska trafiam bo akurat mam sportklubtv i dla mnie ta liga jest slaba, podobnie jak i nasza, widac ze jednak pieniadze to nie wszystko. Ogladalem tez nasza koncowke w pucharach, jak i teraz mecze w Atlantic Cup i wyglada to bardzo dobrze. Powiem tak cudze chwalicie swego nie znacie. W czwartek zobaczymy kto tak na prawde jest lepszy, ale dzis jutro pojutrze czy to bedzie Liege czy to bedzie ManU to dla mnie faworytem stuprocentowym jest tylko Wisła.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez agafg : 13.02.2012 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując