Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7733
Stary 12.02.2012, 22:08
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem, bez kolejki, bez problemów, karnet i bilet na G3

Ps. Obsługa ze Strefy już nie taka sympatyczna, albo ja jakoś źle trafiłem, w każdym razie - mocno bezpłciowi, jacyś tacy jakby miękkim chu*em zrobieni.
Dziś niedziela.Połowa towarzystwa pewnie nieźle skacowana,wiecej wyrozumialosc
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując