!!IRIVER!! napisał(a):

Kupiłem, bez kolejki, bez problemów, karnet i bilet na G3
Ps. Obsługa ze Strefy już nie taka sympatyczna, albo ja jakoś źle trafiłem, w każdym razie - mocno bezpłciowi, jacyś tacy jakby miękkim chu*em zrobieni.
|
Dziś niedziela.Połowa towarzystwa pewnie nieźle skacowana,wiecej wyrozumialosc
