Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10078
Stary 12.02.2012, 21:59
Jaki płacz? To jest piłka nożna. Jak sie jest frajerem to można wyjść i prosić o najniższy wymiar kary, a potem podkreślać jaka to liga belgijska jest wyśmienita. Można też wyjść z wiara we własne możliwości walczyć i się nie poddawać. Czasem się przegrywa i łza się przytrafi, ale ona dowodzi chęci i zaangazowania. Tego oczekuję od piłkarzy. Jak można bać się Belgów? Shifo już nie gra. A ocenianie szans jest śmieszne samo w sobie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując