Drozd napisał(a):

Pytałem czym się różni "sterowanie ręczne" od rządzenia ?
Ludzie wybierają w demokracji SWOICH PRZEDSTAWICIELI. Którzy to mają "ręcznie sterować" krajem w którym zostali wybrani dla szeroko pojętego wspólnego dobra owych "demos" którzy władzę wybierali.
Jeżli wybrana do sprawowania rządów władza, NIE MOŻE, NIE POTRAFI, NIE CHCE działać w interesie "demos" Traci mandat do sprawowania władzy. I demos, świadomi demos, nie bezmózgie lemingi prędzej czy później wyegzekwują swoje prawa.
ps. Proszę o cytat bredni z GP. Tak jak dostałeś swoją z TVN24. Bo widzę że merytorycznie jesteś biedny.
|
dalej nic nie rozumiesz, jednak jak się ma zapchany mózg bredniami rodem z GP to nic dziwnego. Na resztę miejsca brak.
Centralne sterowanie to model gospodarki nakazowo-rozdzielczej, który zakłada ustalanie :cen, płac oraz charakteru produkcji i redystrybucji na poziomie centralnego planu.
W modelu takim przedsiębiorstwa nie są samodzielnymi podmiotami.
o GP szkoda gadać, za dużo roboty żeby całą gazetę wypunktować i obalić jej punkt widzenia. Cała gazeta to stek przeinaczeń.
Partyzant88 napisał(a):

nie, ale zęby mine bolą jak czytam w jakim ludzie świeci żyją. Czasem aż się to nie mieści w głowie.