Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 12.02.2012, 21:46
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie laika. Od 1,5msc chodzę na siłkę. Jestem po trening ogólnorozwojowym (ćwiczyłem miesiąc), teraz mam rozpisany plan na poszczególne partie i chodzę co 2 dni ćwicząc: klata+biceps, plecy+triceps, barki+nogi. Trener chce mi wcisnąć gainera i białko. Mam to jeść codziennie, gainer zaraz po treningu, a białko przed snem. Stąd moje pytanie - mam to brać? Pytam bo to jest jego prywatny biznes, więc wiadomo że wciśnie cokolwiek żeby zarobić.
Nie mam jakiejś specjalnej diety. Jem 4-5 posiłków dziennie złożonych z: serów, jaj, mleka, płatków kukurydzianych, bananów, pomidorów, ryb, ryżu, kurczaków, indyków, jogurtów naturalnych, 0 słodyczy, 0 fast foodów.
O ile jeszcze nie wziąłeś - nie bierz. Za wcześnie na suplementację. A w moim odczuciu ogólnorozwojowy trening powinien trwać dłużej niż meisiąc.
Odpowiedz cytując