Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15607
Stary 12.02.2012, 21:43
Pytałem czym się różni "sterowanie ręczne" od rządzenia ?

Ludzie wybierają w demokracji SWOICH PRZEDSTAWICIELI. Którzy to mają "ręcznie sterować" krajem w którym zostali wybrani dla szeroko pojętego wspólnego dobra owych "demos" którzy władzę wybierali.

Jeżli wybrana do sprawowania rządów władza, NIE MOŻE, NIE POTRAFI, NIE CHCE działać w interesie "demos" Traci mandat do sprawowania władzy. I demos, świadomi demos, nie bezmózgie lemingi prędzej czy później wyegzekwują swoje prawa.

ps1. Proszę o cytat bredni z GP. Tak jak dostałeś swoją z TVN24. Bo widzę że merytorycznie jesteś biedny.
ps2. Sfrustrowany jestem kiedy czytam Twoje fantasmagorie, bo znacznie przesuwasz granicę kretynizmu w który może uwierzyć leming. A za Tuska to zwyczajnie się wstydze i chciałbym móc przestać.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.02.2012 o godz. 21:47.
Hej Nasz TS !!