|
Jak to co za kretyni? Pismaki ze stolycy. Jak Wisła przejdzie dalej to lemingom szybko wyjaśnią. "Rywal Wisły w słabej formie" i to tylko dlatego się udało.
Natomiast Sporting "bankrut" Lisbona to dziś zespół lepszy od Manchesteru.
Wszyscy w tym kraju starają się wmówić że to co nasze to jest do d... a to nie prawda To propaganda mająca na celu wpędzenie nas w kompleksy. Nas jako NARODU. Ile zdarza się biadolenia typu "wstydzę się ze jestem Polakiem" bo jakiś kretyn obsikał ścianę. A o sprawach z których powinniśmy być dumni cisza. Jak zawsze w historii działa u nas V kolumna, opłacana i podjudzana przez wiadomo kogo.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.02.2012 o godz. 21:13.
|