Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10075
Stary 12.02.2012, 20:58
Jak to co za kretyni? Pismaki ze stolycy. Jak Wisła przejdzie dalej to lemingom szybko wyjaśnią. "Rywal Wisły w słabej formie" i to tylko dlatego się udało.

Natomiast Sporting "bankrut" Lisbona to dziś zespół lepszy od Manchesteru.

Wszyscy w tym kraju starają się wmówić że to co nasze to jest do d... a to nie prawda To propaganda mająca na celu wpędzenie nas w kompleksy. Nas jako NARODU. Ile zdarza się biadolenia typu "wstydzę się ze jestem Polakiem" bo jakiś kretyn obsikał ścianę. A o sprawach z których powinniśmy być dumni cisza. Jak zawsze w historii działa u nas V kolumna, opłacana i podjudzana przez wiadomo kogo.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.02.2012 o godz. 21:13.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując