Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10073
Stary 12.02.2012, 20:32
JrQ- chyba nie wierzysz w nasz zespół,uwierz Wisła nie jest 100 lat za murzynami i potrafi grać w piłkę

mówisz bardzo dobra defensywa na jakiej podstawie ? Anderlecht nic nie robił do momentu gola żeby ich postraszyć w obronie.Wszyscy w tym kraju starają się wmówić że to co nasze to jest do d... a to nie prawda mam nadzieję że piłkarze udowodnią w czwartek że się nie mylę


PS: Aha i podtrzymuję słowa ,,nie pokazali nic czego nie potrafi Wisła''
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.02.2012 o godz. 20:37.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując