|
JrQ- chyba nie wierzysz w nasz zespół,uwierz Wisła nie jest 100 lat za murzynami i potrafi grać w piłkę
mówisz bardzo dobra defensywa na jakiej podstawie ? Anderlecht nic nie robił do momentu gola żeby ich postraszyć w obronie.Wszyscy w tym kraju starają się wmówić że to co nasze to jest do d... a to nie prawda mam nadzieję że piłkarze udowodnią w czwartek że się nie mylę
PS: Aha i podtrzymuję słowa ,,nie pokazali nic czego nie potrafi Wisła''
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.02.2012 o godz. 20:37.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|