JrQ- napisał(a):

wypisujecie takie rzeczy, a potem będzie na forum płacz
nie pokazali nic czego nie potrafi Wisła?
LOL
a stałe fragmenty to co? (u nas gramy na zasadzie, a może się uda)
a bardzo dobra defensywa to co? (u nas to obrońcy kopią się po czołach)
a to, że Anderlecht, który nam prawdopodobnie założyłby piątkę nie mógł na nich długo sposobu znaleźć to co?
mamy potężne braki w obronie, a Ty wjeżdżasz z szansami 55-45?
Apeluję: zejdzcie na ziemie...
|
JrQ- Ogladales caly mecz? Jezeli uwazasz, ze maja bardzo dobra defensywe, to chyba nie.Oni bardzo dobrze grali w pierszej polowie, ale druga polowa zupelnie im nie wyszla.Anderlecht zalozyl by nam piatke?A coz takiego ci zaimponowalo w ich grze? przez wiekszosc meczu walili dluga pilke do przodu i biegali za nia na glupa po calym boisku, jak dla mnie to ta druzyna jest o wiele slabsza niz wtedy , kiedy gralismy z nimi w eliminacjach do LM, a juz napewno duzo slabsza niz Twente czy Fulham.A wracajac do Standardu Ja bym ocenil % 60-40 na korzysc Belgow.Mysle, ze glownie skrzydlowi robia roznice na ich korzysc.