Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10071
Stary 12.02.2012, 19:31
Co tam zejdźmy na ziemię. Lepiej się połóżmy. Żeby Belgów nie denerwować, wtedy może strzelą jedną bramkę i dadzą spokój. Blamażu nie bedzie, a przecież i tak nie mamy szans. :/

Takie pitolenie najbardziej mnie denerwuje. Co to Real, albo Barcelona? Jedyna ich przewaga to że grają co tydzień, a my dopiero startujemy. Liga Belgijska to nie Premiership każdy w miare ułozony zawodnik długo tam nie pogra. Zmiast biadolić trzeba natchnąć piłkrzy, oni muszą uwierzyć że są lepsi, bo najprawdopodobniej tak jest. A takie "zejdźcie na ziemię" tylko osłabia morale.

a to, że Anderlecht, który nam prawdopodobnie założyłby piątkę nie mógł na nich długo sposobu znaleźć to co?


E tam piątkę, bardziej piętnastkę. Przeproś że żyjesz chłopie.

A jak dostaniemy w pałę to będziesz tryumfował, co za żenada.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując