Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
10070
12.02.2012, 19:26
To co mamy się już położyć i płakać bo wielki Standard nas dojedzie. Jak szedłem na Twente to też nie wierzyłem w awans a jednak się udało. Myślę że wynik 1-0 u siebie jest w zasięgu, a potem zobaczymy.
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo