Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10070
Stary 12.02.2012, 19:26
To co mamy się już położyć i płakać bo wielki Standard nas dojedzie. Jak szedłem na Twente to też nie wierzyłem w awans a jednak się udało. Myślę że wynik 1-0 u siebie jest w zasięgu, a potem zobaczymy.
Odpowiedz cytując