Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3045
Stary 12.02.2012, 19:21
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
nienormalni jesteście jacyś
mają kibiców pytać, jaki plakat zrobić, aby ich zachęcić?
taki zrobili, ładny, oryginalny i tyle w temacie, wszystkim nie dogodzi...
Piszą ze przy tworzeniu plakatu robią konsultacje.

Cytat:
bzdura, prawdziwych kibiców zachęcać zbyt nie trzeba, byle by cena była w miarę
plakaty
No to po co marketing skoro zachęcać nie trzeba? Może jednak trzeba?

Cytat:
i cała promocja ma trafić do zwykłych zjadaczy słonecznika, co się właśnie między tym "przysłowiowym" kinem wahają
Zjadacz słonecznika nie jest też adresatem reklamy. On przychodzi raz na jakiś czas i nie kupi karnetu. Nie robi mu też różnicy czy za mecz zapłaci 5 zł mniej czy 5 zł więcej. Jest raz dwa razy do roku i 5 zł nie zmienia nic. Karnet jest dla tego kto chodzi na wszystkie/prawie wszystkie mecze

I już nie rozumiem, plakat Ci się podoba czy uważasz go za zbędny? To i to?
Odpowiedz cytując