Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10068
Stary 12.02.2012, 18:52
cinekw napisał(a):Wyświetl post
bez sensu takie gdybanie, równie dobrze można założyć, że ta przegrana zmobilizuje ich do lepszej gry ...
Tak też może być, ale nie mów, że to co napisałem jest bez sensu, bo często jest tak, że jak przychodzą porażki, to falami.
Odpowiedz cytując