Bobek90 napisał(a):

My natomiast mamy tylko premie z UEFA. I trzech graczy z pierwszej "11" wypozyczonych. Czyli, albo ich wykupujac, albo kupujac ich nastepcow, wydajemy praktycznie wieksza czesc naszych "premii" (no chyba ze to bedzie szrot z odstawki, lub kolejne wypozyczenia). I tym samym, zeby sila zespoly byla wieksza lub podobna wydajemy praktycznie wszystko co zarobilismy. Legii natomiast zostaje 2-3 mln euro.
I mowimy tu o sezonie w ktorym to my gralismy w 4 rundzie el.LM, a nie Legia. Czyli 2 mln euro przewagi wzgledem Legii juz na starcie. A co bedzie jak tej "przewagi" nie bedzie? Np. nie zanosi sie by za rok takowa byla. I co wtedy? A przepraszam, nic, to tylko nasza swietna polityka transferowa*
|
Wszystko pięknie tylko te dodatkowe kilka milionów euro pójdzie na spłatę długu wobec ITI i bieżace funkcjonowanie klubu, czyli nic się nie zmieni od strony sportowej. Jóźwiak powiedział, że w tej chwili Legia nie ma nawet 200 tys. euro na transfer gotówkowy.