art napisał(a):

^^
Wiedzą już, że mają stała grupę, która przyjdzie na mecz bez względu na wszystko, to 12-15 tys i dla nich reklama nic nie zmieni. Teraz chcą trafić do reszty, do tych dla których mecz trwa 90 minut, a nie cały tydzień.
|
Właśnie w tym sęk iż chcą do klienta trafić plakatem w czarnej tonacji podszywając się pod kino. Grupą kibiców do której adresowana jest oferta to Ci którzy mieli już karnet i wahają się z zakupem albo Ci którzy chodzą na większość meczy w sezonie. To nie jest oferta dla 'Pikników' czy casuali. To jest oferta dla stałych klientów. IMHO plakat zupełnie nietrafiony i lekko nieudolny.