Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10064
Stary 12.02.2012, 18:15
Dobrze, że nie wygrali z Anderlechtem, bo mogliby poczuć krew i pójść za ciosem w czwartek. A tak, to atmosfera trochę u nich siądzie i może być dla nas łatwiej.
Odpowiedz cytując