Wyświetl pojedynczy post
Partyzant88
Banita
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4118
Stary 12.02.2012, 17:59
Jeśli Legia dostała za Rybusa 3 mln euro, za Borysiuka 2,5 mln to maja 5,5 mln euro zarobione w jedno okienko. Kasa super, ale Skorża podobno dostał szału i zagroził dymisją. Dodajmy do tego jeszcze Radovica z połamanymi żebrami i dochodzącego do siebie Ljuboje to jak walkower ze Sportingiem.

Nie ma co się dziwić Skorży, że dostał szału. Kilka dni przed najważniejszym meczem a tu taki numer. Pewnie Rybusa miał być ważną postacią w drużynie a tu taki zonk. To potwierdza, że w Legii z kasą musi być tragicznie jak tak szybko sprzedają zawodników.
Ostatnio edytowane przez Partyzant88 : 12.02.2012 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując