Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10062
Stary 12.02.2012, 17:54
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
No i Standard przegrał 1:2. Było widać że jak ich przycisnąć to też popełniają błędy. Trzeba zagrać wysokim pressingiem i będzie dobrze.
gratuluję optymizmu
ja mam poważne obawy, przede wszystkim grają piłkę siłową, szczególnie w ataku, mają tam potężnych murzynów, a tacy zawodnicy będą demolować naszych wątłych defensorów jak Paljić, Jaliens, głównie grą w powietrzu

mam obawy, że przyjadą nieco schowani, żeby nie przegrać, z jakimś tam respektem, a my będziemy bić głową w mur, potem rzucą jakieś dwie/trzy piłki na tego swojego mudżina i z kontry nas pocisnął

spodziewam się powtórki z Odense, obym się mylił - w sumie to nie wiadomo, na co stać naszych, sparingi za wiele nie pokazały, niektórzy się podniecają, ale wg mnie, nie ma czym, Belgowie w sezonie, to na pewno będzie widać - może magia R22 zadziała, czego Wam i sobie życzę

Odpowiedz cytując