Ventigo napisał(a):

|
No i Standard przegrał 1:2. Było widać że jak ich przycisnąć to też popełniają błędy. Trzeba zagrać wysokim pressingiem i będzie dobrze.
|
W Belgii graja podobnie jak w Polsce, duzo gry silowej i dlugich pilek.Trzeba przyznac, ze Anderlechtowi wystarczylo 15 minut dobrej gry zeby wygrac ten mecz,piersza polowa zdecydowanie dla Standardu, ale w drugiej slabli z kazda minuta, w koncowce Standard calkiem sie pogubil, latwo dali sie rozklepac i nie byly to jakies piekne akcje.Przez wiekszosc meczu Anderlecht gral bardzo slabo , masa niewymuszonych strat, bledow w przyjeciu pilki itp, ale i tak sobie poradzil z nimi.Generalnie Standard to napewno zespol w zasiegu Wisly, jezeli nie damy sie rozpedzic ich skrzydlowym to powinnismy wygrac w Krakowie.