Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10059
Stary 12.02.2012, 16:51
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
No i Standard przegrał 1:2. Było widać że jak ich przycisnąć to też popełniają błędy. Trzeba zagrać wysokim pressingiem i będzie dobrze.
W Belgii graja podobnie jak w Polsce, duzo gry silowej i dlugich pilek.Trzeba przyznac, ze Anderlechtowi wystarczylo 15 minut dobrej gry zeby wygrac ten mecz,piersza polowa zdecydowanie dla Standardu, ale w drugiej slabli z kazda minuta, w koncowce Standard calkiem sie pogubil, latwo dali sie rozklepac i nie byly to jakies piekne akcje.Przez wiekszosc meczu Anderlecht gral bardzo slabo , masa niewymuszonych strat, bledow w przyjeciu pilki itp, ale i tak sobie poradzil z nimi.Generalnie Standard to napewno zespol w zasiegu Wisly, jezeli nie damy sie rozpedzic ich skrzydlowym to powinnismy wygrac w Krakowie.
Odpowiedz cytując