|
Oglądałem do 30. minuty i byłem pod wrażeniem. Standard grał koncertowo , aż dziw jak mogli przegrać to 1:2 ,ale widocznie obraz gry uległ zmianie w 2. połowie.
Czeka nas bardzo trudna przeprawa, atmosfera na stadionie też na dobrym poziomie, nie odstają od nas bardzo.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|