Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7731
Stary 12.02.2012, 16:00
Kaltenn napisał(a):Wyświetl post
To zależy. Teoretycznie nie jest możliwe wejście na bilet z czyimiś danymi, ale w praktyce nie przydarzyło mi się, żeby ktoś sprawdzał moje dane na bilecie. Najlepiej spróbować wejść kiedy dużo ludzi jest to myślę, że mniej wtedy sprawdzają, a jak się nie uda to spróbować wejść na początku meczu. Ja tak ostatnio wchodziłem na KK kumpla na lige i nikt nic nie sprawdzał.
Jeśli chodzi o bilety bez KK zakupione na PESEL (tak mozna na puchary) to raczej nikt nie sprawdza.

Jednak jeśli chcesz wejść na cudzą Kartę Kibica to nie polecam - za każdą bramką stoi ochroniarz (zwykle kobieta) z takim czytnikiem/wyświetlaczem. W momencie kiedy kasujesz KK i wchodzisz przez bramkę wyświetla jej się na wyświetlaczu twoje zdjęcie z KK. Ty nawet nie widzisz że jesteś sprawdzany. Jeśli wchodzi ktoś inny niż na zdjęciu to może być spory problem dla tego kto wchodzi, i dla posiadacza KK który ją pożycza. Chyba, zę liczycie na zamieszanie/szczęście i jesteście w miarę podobni. W czapce w sumie trudnio rozpoznać, a jak jest kolejka, to nikt nie każe sie rozbierać.
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 12.02.2012 o godz. 16:04.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując