Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4108
Stary 12.02.2012, 15:02
Wyprzedaz w Legii trwa w najlepsze...pieniazki beda "odkladane" tak, jak bylo to mowione u nas . Parodia co sie dzieje w polskich klubach.
Odpowiedz cytując