Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10054
Stary 12.02.2012, 14:13
Nie wiem, czy możemy w pogodzie upatrywać teraz sprzymierzeńca, bo w Belgii raczej też zbyt ciepło nie jest Poza tym nasi zawodnicy też nie wszyscy są do mrozów przyzwyczajeni, dla takiego Bitona to będzie pierwszy mecz w takiej temperaturze, jestem ciekawa jak sobie poradzi Wierzę w magię R22, nie takie cuda się tu działy...
Odpowiedz cytując