Nie wiem, czy możemy w pogodzie upatrywać teraz sprzymierzeńca, bo w Belgii raczej też zbyt ciepło nie jest

Poza tym nasi zawodnicy też nie wszyscy są do mrozów przyzwyczajeni, dla takiego Bitona to będzie pierwszy mecz w takiej temperaturze, jestem ciekawa jak sobie poradzi

Wierzę w magię R22, nie takie cuda się tu działy...