Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15602
Stary 12.02.2012, 13:53
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Podatek Vat i akcyze nie da sie zmienic bo podpisalismy cyrograf z ZSRE. Jedyne co jest w gestii Polski jako takie to oplata paliwowa ktora obecnie jest 99,19pln za 1000 litrow Pb i 249,92pln za 1000l ON. Zniesienie jej obnizylo by tez cene bazowa produktu przed VAT wiec i on bylby naliczany od mniejszej podstawy.





wszystko da się zmienić bo jak widać ustalane są tylko minimalne stawki - ale jakimś cudem Hiszpania ma stawkę na LPG poniżej ustalonej i nikt tam nie ma zamiaru jej zwiększać - czemu tylko w Polsce się dąży do maksymalnych ?!?!?!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE