Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7729
Stary 12.02.2012, 13:53
Kupiłem, bez kolejki, bez problemów, karnet i bilet na G3

Ps. Obsługa ze Strefy już nie taka sympatyczna, albo ja jakoś źle trafiłem, w każdym razie - mocno bezpłciowi, jacyś tacy jakby miękkim chu*em zrobieni.
Odpowiedz cytując