Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10052
Stary 12.02.2012, 13:15
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Moi drodzy nie zapominajcie o Magi R22 tyle w temacie. Tak sobie marzyłem żeby zagrać z apoelem przy -15 ciekawe co wtedy by chłoptasie robili
Coś w tym jest. Nawet Barcelona dostała od nas na Reymonta czy Apoel ostatnio ale jednak kibice sami meczu nie wygrają. Czwartkowy mecz pokaże jak przygotowani są zawodnicy po przerwie zimowej. Marzy mi się dalsza przygoda w Pucharach. Dwa lata zmarnowane przez Levadie czy Karabach w zupełności mi wystarczą. Czas coś ugrać
Odpowiedz cytując