Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
10567
12.02.2012, 11:43
WISŁAZWE
napisał(a):
W końcu siadły remisy w Argentynie!
Wtedy to kiepski dzień, nic grubszego nie siadło. Sorry za złe typy
(od Sempera były)
Na dziś może coś takiego, oczywiście single
15:00 Lille - Bordeaux X 3,45
17:00 Nice - Paris SG X 3,25
17:30 FC Koln - Hamburger SV 1 2,95
14:30 Wolverhampton - West Bromwich 1 2,45
Dla lubiących ryzyko:
14:00 Doxa Dr - Panaitolikos 1 4,05
16:00 Rayo Vallecano - Getafe X 3,15
12:00 Hercules - Dep. La Coruna 2 2,75
nie ma sprawy nic się nie dzieje , trzeba było pisać że to nie Twoje typy
mam nadzieje że jak się podeprę Twoimi typami to teraz mi się uda
PRĄDNIK BIAŁY
WIERNY WIŚLE !
maTyS.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTyS.
Znajdź inne posty napisane przez maTyS.