Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 12.02.2012, 11:08
Hmm jedyne logiczne ( jak na tą chwile) powiązanie to, to że na pierwszym zdjęciu widać wnętrza Twierdzy Kłodzkiej a na drugim niemieckiego U- Boota, jak to się ma do odpowiedzi ?

A no tak, że z tego co pamiętam właśnie w Kłodzku pod koniec II wojny światowej, produkowano aparaty radiowe do U - Bootów.

Odpowiedz cytując