|
Mam takie pytanie... Wybieramy się spod Gdańska z koleżkami na ten mecz i niestety jeden z nich nie może jechać z nami. Mamy już zakupione bilety i znaleźliśmy już kogoś na jego miejsce, tylko chciałem się upewnić czy nie będzie problemów z wejściem na cudzym bilecie? Na Lechii nie jest to w żaden sposób weryfikowane więc mam nadzieje, że w Krakowie też się uda.
|