Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Nuno
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7718
Stary 12.02.2012, 08:48
Mam takie pytanie... Wybieramy się spod Gdańska z koleżkami na ten mecz i niestety jeden z nich nie może jechać z nami. Mamy już zakupione bilety i znaleźliśmy już kogoś na jego miejsce, tylko chciałem się upewnić czy nie będzie problemów z wejściem na cudzym bilecie? Na Lechii nie jest to w żaden sposób weryfikowane więc mam nadzieje, że w Krakowie też się uda.
Odpowiedz cytując