Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12316
Stary 12.02.2012, 07:51
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Na przyszły sezon moim zdaniem jeżeli zakwalifikujemy się do pucharów to powinniśmy:
-sprzedać Chaveza do Chin
-podpisać z Paljicem na rok z opcją przedłużenia w charakterze rezerwowego
-podpisać z Jirsakiem na 2 lata w charakterze rezerwowego (z tego co wiem on dużo nie zarabia a na ligowe mecze dobrze przygotowany jest niezły)
-kupić Izraelczyka na lewego stopera i np. podpisać Celebana lub stopera klasy Clebera na prawą obronę (+ powrót Burligi z wypożyczenia), Jaliens pewnie zostanie bo ma wysoki kontrakt i prawą obronę też od bidy zabezpieczy w kilku meczach w sezonie
-Lameya zwolnić pomimo, że uważam go za bardzo dobrego gracza bo za dużo zarabia a na rezerwę Burliga z wypożyczenia lub Celeba
-Jovanica sprzedać
-kupić lewego obrońcę, napastnika i skrzydłowego, przedłużyć wypożyczenie lub wykupić Nuneza

no i chciałoby się żeby Valcx wreszcie znalazł tanio jakiegoś młodego rezerwowego DMa do rywalizacji z Nunezem Wilkiem i Jirsakiem, nie mamy młodych piłkarzy o takim charakterze, dziwię się, że Staszek nie daje rady wyłowić jakiś niespodziewanych talentów, na tym polu jest bardzo słabo
Zostawic Pajlica i Jirsaka?Ten Jirsak to najwieksza pomylka transferowa, majac pilke potrafi tylko podac ja do najblizszego zawodnika i sie schowac, w destrukcji tez za duzo odbiorow nie ma, od 4 lat nie mozemy sie go pozbyc a Ty chcesz z nim podpisac na dwa lata?A ta rezerwa to musza byc pilkarze, ktorzy beda wystarczajaco dobrzy , zeby nie zrobic 10 punktow straty do lidera przez jedna runde jak ci , ktorzy sa w Wisle obecnie typu Jirsak, Pajlic, Bunoza i paru innych z ktorymi Wisla jest ligowym sredniakiem.Jovanica raczej nikt nie kupi, kto bedzie wydawal pieniadze na przeslabego bramkarza?Jedyna opcja to rozwiazac z nim kontrakt.
Odpowiedz cytując