Mocny napisał(a):

musimy tez zdac sobie sprawe ze jestesmy beneficjentem systemu grupowego , gdyby byl pucharowy , to odpadlibysmy w kazdym z 3 dwumeczow (tzn jak odpadlibysmy w pierwszym to pozostalych dwoch by juz nie bylo - ale kazdy z nich jest w plecy wiec nie ma co sie zastanawiac w jakiej bylyby kolejnosci)
Wisla - Twente 3:5
Wisla - Fulham 2:4
Wisla - Odense 3:4
|
Tak, ale wez pod uwage. ze w grupie gralo sie na innych zasadach.Przegrywajac w Londynie czy Enschede odkrywalismy sie, bo tak naprawde to nie mialo znaczenia jaka roznica goli przegramy.Napewno nie gralibysmy tak otwartej pilki z tymi druzynami na wyjazdach przy zasadach pucharowych, zreszta w tamtych wyjazdach Wisla wygladala jakby przyjechala bez trenera.