Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10049
Stary 12.02.2012, 05:41
Mocny napisał(a):Wyświetl post
musimy tez zdac sobie sprawe ze jestesmy beneficjentem systemu grupowego , gdyby byl pucharowy , to odpadlibysmy w kazdym z 3 dwumeczow (tzn jak odpadlibysmy w pierwszym to pozostalych dwoch by juz nie bylo - ale kazdy z nich jest w plecy wiec nie ma co sie zastanawiac w jakiej bylyby kolejnosci)

Wisla - Twente 3:5
Wisla - Fulham 2:4
Wisla - Odense 3:4
Tak, ale wez pod uwage. ze w grupie gralo sie na innych zasadach.Przegrywajac w Londynie czy Enschede odkrywalismy sie, bo tak naprawde to nie mialo znaczenia jaka roznica goli przegramy.Napewno nie gralibysmy tak otwartej pilki z tymi druzynami na wyjazdach przy zasadach pucharowych, zreszta w tamtych wyjazdach Wisla wygladala jakby przyjechala bez trenera.
Odpowiedz cytując