Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10045
Stary 12.02.2012, 00:26
wątpię aby Standard aż tak bardzo się przestraszył pogody( podobno ostatnio grali na śniegu). Standard nie jest Barceloną aby sobie narzekać. Wyjdą do meczu na poważnie tak jak my, obyśmy byli lepiej dysponowani
Odpowiedz cytując