Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10044
Stary 12.02.2012, 00:20
Może piłkarze Standardu wezmą przykład z piłkarzy Barcelony, którzy wydawali się być wczoraj na meczu z Osasuną wielce obrażeni na warunki, jakie im sprezentowała pogoda. Jeśli zagramy tak jak Osasuna w tym meczu, to o awans jestem spokojny
Odpowiedz cytując