Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12311
Stary 11.02.2012, 21:33
Głowa zagrał w 6 meczach od 1 do 90 minuty w samej LM!!! a dla was znawcy jest po prostu słaby... żenujące, wiadomo że Głowa nie gra bo ma urazy! rzygać się chce jak się czyta niektóre komentarze... w tym momencie byłby absolutnym filarem w naszej defensywie... wiadomo jak to jest z nim, u nas na niego dmuchano i chuchano, a w Trabzonie jest traktowany jak jeden z wielu i stąd te częste kontuzje i urazy... ale niestety nie wszyscy chcą to zrozumieć.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując