Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
stanch99
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
7706
11.02.2012, 20:43
Pomógłby ktos? Mam bardzo daleko do krakowa a chciałbym przyjechać na mecz, tylko nie mam jak kupić biletów. Oczywiscie rozlicze sie co do grosza i postawie jakies piwo
stanch99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stanch99
Znajdź inne posty napisane przez stanch99