Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Made in Poland
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7703
Stary 11.02.2012, 20:38
Witam, mam pytanie odnośnie najbliższego meczu z Standardem Liege. Mianowicie czy inna osoba może kupić mi bilet na ten mecz ? Ja i ta osoba nie posiadamy karty kibica. Czy bez problemu wejdę na mecz ? Nie wiem jak to teraz funkcjonuje na stadionie bo dawniej nie było problemu ,a teraz w ekstraklasie takiej opcji nie ma. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując