|
Senior Member
Offline
|
#4135

11.02.2012, 20:29
|
Do sprzedania fajny netbook Asus w niewielkich pieniądzach, wzięty wczoraj w T-Mobile przy umówienie na Internet.
Dla Wiślaka 50zł taniej!
http://allegro.pl/nowy-netbook-asus-eeepc-1001pxd-blk168s-gw-24-msc-i2115467220.html
|
|