Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 11.02.2012, 20:29
Do sprzedania fajny netbook Asus w niewielkich pieniądzach, wzięty wczoraj w T-Mobile przy umówienie na Internet.
Dla Wiślaka 50zł taniej!


http://allegro.pl/nowy-netbook-asus-eeepc-1001pxd-blk168s-gw-24-msc-i2115467220.html

Odpowiedz cytując