thechris napisał(a):

|
Pierwsza połowa to była gra na stojąco - obejrzyj sobie raz jeszcze.
|
Hmm... i tak ich tłumaczysz? Wolałbym rzeczy zagrali kichę , ale z ambicją niż grać na aby zagrali na stojąco .
PS. Za taką kasę to bym biegał od bramki do bramki.
