|
powtórek oglądał nie będe bo inaczej sie ocenia mecz przez pryzmat Tv a inaczej jak patrzysz z boku.
Zagraliśmy megapytę i nie bede tłumaczył profesjonalistów ze odpuścili. Bo jakby odpuścili pierwszy mecz w grupie to oni są bandą ch**a a nie profesjonalistami.
Juz po 5 minutach i wslizgu Chaveza widac było ze Nasza obrona słabą jest ...
a i w ogole to popularne "grali na stojąco" .. - tak sie gra jak sie nie ma pomysłu na grę...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|