Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10035
Stary 11.02.2012, 18:53
Pierwsza połowa to była gra na stojąco - obejrzyj sobie raz jeszcze. W drugiej naszym gwiazdkom zaczęło się chcieć biegać i powinno być 2:1 dla nas... A to, że mamy obronę na poziomie takim jak z czasów Karabachu to inna sprawa.
Odpowiedz cytując