BiałaGwiazda napisał(a):

|
A Głowacki nie jest w fatalnej formie? Grzeje ławe w Trabzonsporze i dawno nie powąchał murawy..do tego ma już 33 lata na karku i jest coraz wolniejszy,gorszy i popełnia więcej baboli.Kiedyś to i Żurawski wymiatał,a powroty dotychczas źle się kończyły dla nas (vide Żurawski,Jop). Nie muszę też dodawac,że za grosze grał nie będzie..
|
Glowacki nawet lawe nie grzeje, on sie nie miesci w osiemnastce Trabzonu i to juz od kilku kolejek! Ostatnie jego mecze w reprezentacji pokazaly w jakiej formie on jest, w fatalnej! Kiedys byl naprawde dobrym obronca, ale to juz dawno temu...
http://www.eurofutbol.pl/news/442219...-Trabzonsporu/
Nie wiem skad te cale legendy o polskich pilkarzach zagranica: kiedys Seweryn Gancarczyk strzelal w przecietnym klubie moze raz na runde jakas ladna bramke z rzutu wolnego i wszyscy widzieli go juz w reprezentacji i w czolowych polskich klubach. W Lechu pokazal jakim pilkarzem naprawde jest, bardzo przecietnym! Tak samo ze Sznaucnerem (on wcale nie ma pewne miejsce w PAOK), z Golanskim w Steaua i wielu innych.