Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3035
Stary 11.02.2012, 16:17
Plakaty plakatami, ale możnaby zrobić coś więcej, np. jakieś filmiki z piłkarzami, którzy zachęcaliby do przychodzenia na stadion. Zobaczymy na pierwszym ligowym meczu jak się sprawdziła ta polityka marketingowa obrana przez nasz klub.
Odpowiedz cytując