Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7695
Stary 11.02.2012, 14:29
stanch99 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi jak to jest(tak wiem wiem, pewnie bylo wałkowane milion razy, ale nie mam czasu przegladac tematu), bo bym chcial z dziewcznyną pojechac na mecz a do krakowa naprawde mamy daleko. Mam paru znajomych w Krakowie, którzy mogli by nam biletu kupić i mam pytanie. Mianowicie, czy ta osoba, która miałby nam kupić bilety musi mieć karte kibica ? 2 Czy wystarcza nasze pesele czy musimy wysłac skany dowodów tej osobie?3 Czy majac juz te bilety wejdziemy bez problemu nie posiadając karty kibica ?
Dzieki wielkie za odpowiedz
Jeśli macie wyrobione KK a kupująca wam bilety osoba nie bedzie ich miec podczas zakupu, nie kupi.
Odpowiedz cytując