AYALA napisał(a):

|
Standard zamarznie na Reymonta, jak rok temu Braga na Lechu.Fajnie byłoby ze 2-0 wygrac z Belgami..
|
Bez przesady Belgia to nie Portugalia tam tez tamperatura spada blisko zera i pada snieg.Oczywiscie u nas jest zimniej, ale nie jest to w tej chwili jakas kolosalna roznica, chyba, ze bedzie ponizej - 10 na co licze
