Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10022
Stary 11.02.2012, 13:53
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Standard zamarznie na Reymonta, jak rok temu Braga na Lechu.Fajnie byłoby ze 2-0 wygrac z Belgami..
Bez przesady Belgia to nie Portugalia tam tez tamperatura spada blisko zera i pada snieg.Oczywiscie u nas jest zimniej, ale nie jest to w tej chwili jakas kolosalna roznica, chyba, ze bedzie ponizej - 10 na co licze
Odpowiedz cytując