Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
geoazinho89
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
10020
11.02.2012, 12:34
To tak dla statystyk na 100% będzie 11 osób z lubelskiego busik wynajęty, bilety są także byleby do czwartku
geoazinho89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do geoazinho89
Znajdź inne posty napisane przez geoazinho89