Wyświetl pojedynczy post
focusik09
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 11.02.2012, 12:03
montypajton napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że to odpowiedni temat, chciałem to wkleić w infonet ale tam nie ma miejsca na komentarze, a osobnego temtau nie warto zakładać.

To już jest szczyt. Pani Minister obraża swoich rodaków, kibiców nie mając pojęcia o czym mówi.
"W czerwcu przyjadą inni kibice niż kibice Legii i Wisły. Mniej ZACIETRZEWIENI".
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html

A my, miejmy nadzieję,że po następnych wyborach przyjdą normalni ministrowie. Tacy którzy mają kontakt ze swoim mózgiem.
Odpowiedz cytując