Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.02.2012, 11:56
Mam nadzieję że to odpowiedni temat, chciałem to wkleić w infonet ale tam nie ma miejsca na komentarze, a osobnego temtau nie warto zakładać.

To już jest szczyt. Pani Minister obraża swoich rodaków, kibiców nie mając pojęcia o czym mówi.
"W czerwcu przyjadą inni kibice niż kibice Legii i Wisły. Mniej ZACIETRZEWIENI".
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html
Odpowiedz cytując