Mam nadzieję że to odpowiedni temat, chciałem to wkleić w infonet ale tam nie ma miejsca na komentarze, a osobnego temtau nie warto zakładać.
To już jest szczyt. Pani Minister obraża swoich rodaków, kibiców nie mając pojęcia o czym mówi.
"W czerwcu przyjadą
inni kibice niż kibice Legii i Wisły. Mniej ZACIETRZEWIENI".
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html