Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7694
Stary 11.02.2012, 11:34
A mnie na przykład pierwszy raz marketing Wisły zaskoczył, bo plakaty z karnetami i Liege zadebiutowały na przystankach w mojej miejscowości, która jest ok.50 kilometrów od Krakowa
Więc jakiś postęp jest ;] Dosyc daleko się wypuścili I dobrze, jeszcze żeby sprzedaż online zaczęła funkcjonować to byłoby spełnienie marketingowych snów jak na poziom Wisły ;]
Odpowiedz cytując